O nas

Wszystko dla biura, szkoły i miłośników tradycyjnego kupowania!

 

Swoją firmę traktuję jak kolejne dziecko, które przyszło na świat w 2005 roku. Jestem bardzo zaangażowana  w swoją  pracę i wkładam w nią dużo serca. Przez kilka lat (a jest ich już 13) miałam na drodze wiele przeszkód, ale to dzięki nim się wzmocniłam i wciąż doskonaliłam w swojej branży. Dzięki zespołowi, z którym współpracuję na co dzień, czuję się jak w domu :) Zresztą ta firma jest jak moja druga rodzina :) Mój zespół jest kreatywny i zaangażowany w rozwój firmy. Z dużym i wieloletnim doświadczeniem w branży, chętnie radzi i pomaga. Wspólnie dbamy o dobro firmy i naszych klientów.

Dobierając artykuły do sklepu kieruję się nie tylko tym co modne i na czasie, ale również tym co może być potrzebne i pomocne w szkole, czy pracy biurowej. Uczestnicząc w targach szkolnych każdy produkt mogę wypróbować dotknąć, sprawdzić przed zakupem.

Lubię swoją pracę i kontakt z ludźmi, chętnie dzielę się swoją wiedzą i pomagam dokonać odpowiedniego wyboru potrzebnych produktów, przyborów i usług jakie oferujemy.

Oferujemy nasze 13 letnie doświadczenie w branży i stale podnosimy naszą wiedzę, by móc Państwu pomóc!

Będąc w naszym sklepie zobaczysz szeroki asortyment artykułów szkolnych, biurowych i papierniczych.

Posiadamy duży wybór artykułów kreatywnych, zabawki, które uczą, gadżety, gry...

Oferujemy również usługi KSERO i drukowanie czarno-białe i kolorowe. Ponadto bindujemy i laminujemy. Wyrobisz u nas pieczątki w różnych obudowach, małych i dużych. Naszą nowością jest okładanie książek/podręczników na wymiar!

Pozdrawiam

Producenci